Pestrobarevné oblečení pro miminka

Také si občas postesknete, že všechno oblečení, pomůcky a hračky pro holčičky jsou pouze v růžové barvě a pro kluky naopak v modré? U nás tomu tak není! Dbali jsme o to, abychom v našem sortimentu nabízeli co nejvíce barev. Proto se nemusíte obávat, že by váš výběr znamenal jen nutnost zakoupit body v barvě cukrové vaty, nebo dupačky se šmoulím odstínem. Jsme si vědomi toho, že často do posledních dnů nevíte, zda se připravujete na příchod chlapečka nebo holčičky a chcete zažít překvapení až v porodnici. Vybírat můžete i z nejrůznějších pastelových barev, populární bílé, nebo různých odstínů žluté. Pro novorozence naleznete v nabídce i několikadílné soupravy, včetně ponožek či rukaviček. První oblečení na cestě z porodnice do nového domova, musí být nejen to nekrásnější, ale také pohodlné! U kojeneckého oblečení je nutné vybírat jen z přírodních materiálů stoprocentní kvality.

děti
 
Pro první pláč
Možná máte pocit, že se vaše miminko bude po tolika měsících ve skrčené poloze radovat z volného pohybu. Chcete mu dopřát pohodlí, a tak jej často rozbalujete a necháváte, ať si kope nožičkama a třepe ručičkama. Pozor při uspávání. Miminka naopak děsí možnost velkého prostoru kolem a vítají těsnou náruč nebo pevné zavinutí. Až budete pořizovat oblečení, nesmíte zapomenout na zakoupení i několika zavinovaček. Jedna nebo dvě nebudou stačit, jelikož je musíte často prát. Velmi praktické jsou zavinovačky ve tvaru čtverce, které jsou po stranách doplněny suchými zipy. Manipulace s nimi je velmi jednoduchá a umožňují nastavení potřebné velikosti.
Dalším oblíbeným trikem pro snadné uspání, je bavlněná plenka volně položená přes oči miminka. Bavlněné pleny však budete potřebovat i během celého dne, počítejte i s deseti kusy na jeden den. Nezapomeňte si je připsat na nákupní seznam!

tepláky
 
Prohlédněte si náš sortiment, jistě oceníte, že můžete vše potřebné zakoupit na jednom místě!