Pestrobarevné oblečení pro miminka

Také si občas postesknete, že všechno oblečení, pomůcky a hračky pro holčičky jsou pouze v růžové barvě a pro kluky naopak v modré? U nás tomu tak není! Dbali jsme o to, abychom v našem sortimentu nabízeli co nejvíce barev. Proto se nemusíte obávat, že by váš výběr znamenal jen nutnost zakoupit body v barvě cukrové vaty, nebo dupačky se šmoulím odstínem. Jsme si vědomi toho, že často do posledních dnů nevíte, zda se připravujete na příchod chlapečka nebo holčičky a chcete zažít překvapení až v porodnici. Vybírat můžete i z nejrůznějších pastelových barev, populární bílé, nebo různých odstínů žluté. Pro novorozence naleznete v nabídce i několikadílné soupravy, včetně ponožek či rukaviček. První oblečení na cestě z porodnice do nového domova, musí být nejen to nekrásnější, ale také pohodlné! U kojeneckého oblečení je nutné vybírat jen z přírodních materiálů stoprocentní kvality.

děti
 
Pro první pláč
Možná máte pocit, že se vaše miminko bude po tolika měsících ve skrčené poloze radovat z volného pohybu. Chcete mu dopřát pohodlí, a tak jej často rozbalujete a necháváte, ať si kope nožičkama a třepe ručičkama. Pozor při uspávání. Miminka naopak děsí možnost velkého prostoru kolem a vítají těsnou náruč nebo pevné zavinutí. Až budete pořizovat oblečení, nesmíte zapomenout na zakoupení i několika zavinovaček. Jedna nebo dvě nebudou stačit, jelikož je musíte často prát. Velmi praktické jsou zavinovačky ve tvaru čtverce, které jsou po stranách doplněny suchými zipy. Manipulace s nimi je velmi jednoduchá a umožňují nastavení potřebné velikosti.
Dalším oblíbeným trikem pro snadné uspání, je bavlněná plenka volně položená přes oči miminka. Bavlněné pleny však budete potřebovat i během celého dne, počítejte i s deseti kusy na jeden den. Nezapomeňte si je připsat na nákupní seznam!

tepláky
 
Prohlédněte si náš sortiment, jistě oceníte, že můžete vše potřebné zakoupit na jednom místě!

Pestrobarevné oblečení pro miminka
3.8 (76%)5