Nedostatek, který nezamaskujete

Určitě také znáte tu nepříjemnou situaci, kdy stojíte ráno v koupelně u zrcadla, máte málo času a najednou objevíte nehezký pupínek. Rychle uchopíte korekční tyčinku, jeden, dva tahy, trochu přepudrovat a pupínek je ve chvíli téměř neviditelný. Kdyby to takto jednoduše šlo se vším.

prsty

Největším zdržením ráno v koupelně je však vždy pohled na vaše ruce. Večer jste si je pečlivě upravily a nalakovaly, dokonce jste čekaly téměř bez pohybu u sledování filmu, až lak dokonale zaschne, než jste šly spát. A najednou nehezký otisk polštáře nebo peřiny přes celý váš ukazováček! Daly jste si s nehty takovou práci a přesto tohle! Není jiné řešení. Všechny nehty rychle odlakovat a vypravit se do práce. Nedokonalé nalakování totiž vypadá mnohem hůře než žádné nalakování. Pečlivě odstraňujete zbytky laku z nehtového lůžka a trápí vás, že večer budete muset zase strávit lakováním a úpravou.

Přestaňte se věnovat činnosti, která vás těší jen krátkou chvíli. I vy si můžete doma vykouzlit profi nehty. Úprava vám zabere skoro tolik času jako běžné lakování, ale s výsledku se budete těšit mnohem déle. Nejen několik dní. Krásné a upravené nehty s perfektním nalakováním vám vydrží celé týdny!

V nabídce naleznete i dokonale vybavené sady pro začátečníky. Velmi brzy zjistíte, že vám úprava nehtů zabere jen pár okamžiků, ale výsledek je perfektní i za několik týdnů. Už nikdy se vám nestane, že by se vám oloupaly konečky nehtů během pracovního dne a vy nebudete muset přemýšlet, jak takový nedostatek rychle zamaskovat.

láčky

Pročtěte si výhody akrylové i gelové modeláže, nebo si můžete zvolit jen speciální sadu laků, které se vytvrdí v uv lampě. I na kratičkých nehtech snadno vytvoříte dokonalou manikúru a nemusíte se obávat ani výraznějšího zdobení. Dnešní trendy přejí zářivým barvám a hravým aplikacím.