Jak se opět dostat do formy? Začněte společně!

Váš muž chodí do práce, vydělává a je vaším živitelem. Po práci dorazí domů a svůj volný čas věnuje vám. O víkendu jste rádi, když stihnete oběhat všechny návštěvy a nákupy. Rodiče přítele nemůžete zavrhnout a své přeci také ne. To by se neslušelo. Co by si rodiče asi pomysleli? Pak lítat po nákupech, vařit, uklízet, prát, žehlit, starosti nad hlavu a váš muž je rád, že může dospat celý týden. Najednou je tady neděle večer a pracovní týden opět začíná.
staré kolo

Udělejte si čas pouze na vás dva

Jednou za čas řekněte ne. Všem, co touží po vašem času. Slušně jim sdělte, že byste si o víkendu místo posezení u dalšího vydatného obědu, odpolední kávy a kalorickém, odpočinuli. I vaši rodiče toto zažívali. Věřte, že vás pochopí. Proto si o volných víkendech zajděte do posilovny nebo místo využití automobilu či MHD, pokud máte práci poblíž, se po ránu projděte nebo se projeďte na kole. Pokud své vlastní kolo nemáte, doporučujeme vám novou službu, která běží ve velkých městech. Určitě jste slyšeli o Rekolech. Půjčíte si kolo a dle naježděných kilometrů platíte. Kolo pak na určitém místě zamknete a zde bude čekat na dalšího dobrodruha.
plavec pod vodou

Upravte si jídelníček

Promluvte si o vaší stravě a proberte případné návrhy na změnu vašeho společného stravování. Správné, zdravé a vyvážené jídlo udělá s vaším tělem i myslí nejvíce. Budete se cítit svěže a jednoduše skvěle. Vašemu tělu bude mnohem lépe. Dostanete do sebe všechny potřebné vitamíny a minerály, což vám také dodá energie a častěji chuť na milování.

Vaření je pro vás ztrátou času? Krabičky do práce to jistí

Moderními se stali tzv. krabičkové diety. Dnes naleznete mnoho firem provozující tyto služby. Stačí si domluvit od jakého data a kam vám je budou dovážet. Nemusíte tak přemýšlet nad dennodenním přemýšlením ohledně nezdravého jídla v restauraci naproti vaší práci.